AKCE

 

Při výměně lepeného čelního skla od nás dostanete finanční příspěvek na nákup elektronické dálniční známky!

 

 

Nebo nové značkové stěrače BOSCH - v exkluzivním provedení Aero Twin!

 

 

A dále ke každému lepenému sklu na pojišťovnu občerstvení v přilehlé příjemné restauraci FORMANKA ve výší 150 Kč formou dárkové poukázky!

 

Dárková poukázka oběd


PARTNEŘI


Prima – Internetové nákupní centrum
Chiptuning, zvýšení výkonu motoru

Autodíly a motordíly

chiptuning

Autosklo Praha

Výměna a montáž autosklaAutosklo Praha nabízí kompletní služby spojené s výměnou a opravou autoskel.
Autosklo Praha Vám dále nabízí možnost využít naše mobilní služby. Kromě kvality naší práce se také snažíme přistupovat ke každému zákazníkovi velice individuálně.Naše společnost Autosklo Praha - Bílá hora spolupracuje se všemi pojišťovnami v ČR. Navíc našim zákazníkům nabízíme i zajímavé akce a slevy.Autosklo Praha sídlící na Bílé hoře poskytuje výměnu autoskel pro všechny typy osobních a nákladních vozů (včetně TIR a BUS). Nabízená autoskla jsou od předních a ověřených prvovýrobců a prošla náročnou homologací světovými zkušebnami.

Autosklo Praha 6

Proč nás navštívit?

Za jízdu s poškozeným autosklem Vám hrozí

 • Pokuta až 10.000 kč
 • Ztráta až 5ti bodů

Již poškození čelního autoskla ve stírané ploše větší než 20 mm je dle nového silničního zákona považováno za závadu.Těmto nepříjemnostem hravě předejdete pokud navštívíte náš servis Autosklo Praha 6 na Bílé hoře,kde Vám profesionálně provedeme výměnu autoskla a zařídíme veškeré formality s tímto spojené.Chci vyměnit autosklo,jak postupovat dále?

 

Autosklo Praha

Naše služby :

 • Poradenství,montáž autoskel,tónování autofoliemi,NON-STOP servis

 • Odvoz poškozeného vozu,přivezení opraveného vozu,mobilní zasklívání

 • Zaparkování automobilu do doby výměny při rozbití skla

 • Hlášení pojistné události a vyřízení formalit s tím spojených

 • Mobilní zasklívání na vámi požadovaném místě,odvoz poškozeného vozu

 

Autosklo Praha

 

 • Po každé výměně autoskla Vám předáme Váš vůz s vyčištěným interiérem.K čištění interiéru používáme špičkovou italskou autokosmetiku MA-FRA.Tato služba je samozřejmě ZDARMA!!!
 • Při jakékoliv pojistné události nás neváhejte co nejdříve kontaktovat a my Vám garantujeme profesionální výměnu Vašeho poškozeného okna a to maximálně do 6. hodin odjíždíte již z novým oknem!!!!!!

 • Zajišťujeme také PICK-UP systém, což znamená a zahrnuje - ODVOZ VAŠEHO POŠKOZENÉHO VOZU A TAKÉ JEHO NÁSLEDNÉ PŘISTAVENÍ V DANÉM ČASE A MÍSTĚ VÁMI URČENÉM.

 • V případě poškození autoskla nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme opravu autoskel jedinečnou technologií.Tato novinka Vám umožní odjet do 1 hodiny s opraveným sklem.Díky opravě ušetříte čas i peníze za výměnu celého autoskla.

 

Jak postupovat v případě výměny autoskla

 

 

Autosklo Praha - Správná volba pro Váš vůz

 

TOPlist